بازرگانی خنجری

خانه کارخانجات خوراک دام و طیور

کارخانجات خوراک دام و طیور

صنعت طیور در کشور در مبحث اقتصاد بعد از صنعت نفت در رتبه دوم قرار دارد ولی صنعتی وابسته و در حال پیرشفت تکنولوژیکی می باشد و از طرفی نیز این صنعت خوراک پرهزینه ای دارد مثلا یک مرغ، برای بازدهی خوب، باید خوراکی مانند سویا، ذرت و … مصرف کند و به دلیل نوع سیستم گوارش باید مواد مغذی در اختیار مرغ قرار گیرد. لذا مدیریت منابع انسانی، آموزش پرسنل، مدیریت منابع مالی، تامین مواد اولیه با کیفیت و قیمت مناسب، تولید جیره مطلوب میتوانند تاثیر بسزایی در کارایی تولید و سوددهی مربوطه داشته باشد.

برای این بخش از مشتریان شرکت تولیدی بازرگانی خنجری ، خدمات ذیل ارائه می گردد:
  • توصیه های تولید جیره غذایی برتر
  • آموزش پرسنلی
  • تامین مواد اولیه
  • مدیریت منابع انسانی
  • مدیریت منابع مالی
توصیه ها برای کارخانجات خوراک دام و طیور طرف قرارداد شرکت تولیدی بازرگانی خنجری:

پر واضح است که توصیه های ذیل که تنها بخشی از توصیه های شرکت می باشد، بر گرفته از سالها تجربه  و نظرات کارشناسی دامپزشکان و کارشناسان تغذیه شرکت تولیدی بازرگانی خنجری و وجه تمایز  این شرکت با سایر شرکتها می باشد. امید است استفاده از این توصیه ها، در ارتقای کیفی تولید خوراک دام و طیور مسمر ثمر باشد.

  • منظور از تولید جیره غذایی برتر، تولید جیره غذایی با توان و ضریب تبدیل بهتر، در زمان کمتر، با قیمت منطقی و ماندگاری بیشترمی باشد. دستیابی به جیره غذایی برتر نیارمند تجربه بالا از نظر فنی و از نظر مدیریت منابع منابع مالی می باشد که با توجه به آنکه شرکت تولیدی بازرگانی خنجری همانطور که از نام آن مشخص است تجربه کاری بالادر بخش بازرگانی دارد و طرف قرارداد های آن شرکت های معتبر می باشند، قادر است مواد اولیه با کیفیت را  با قیمت  مناسب تهیه نماید که این امر منتج به جیره غذایی با قیمت منطقی می گردد.
  • افزایش ماندگاری دان مرغ، نیازمند استفاده از تکنیکهای خاص تجربی و تخصصی تغذیه می باشد. این تکنیکها وابسته به متغیرهایی از جمله شرایط آب و هوایی می باشند. بعنوان مثال افزودن نان خشک و یا پودر گوشت می تواند منجر به تسریع کپک زدگی گردد. و یا بعنوان نمونه ای دیگر، میزان رطوبت هوا تاثیر بسزایی در نرخ ماندگاری دان مرغ دارد. مثلا در مناطق شمال کشور بدلیل بالا بودن رطوبت، باید دان مرغ با ضریب رطوبت پایین تهیه شود.

همچنین با توجه به آنکه شرکت تولیدی بازرگانی خنجری از دامپزشکان و کارشناسان خبره تغذیه بهره مند است، قادر به ارائه توصیه های مهم و کاربردی جهت خدمات جیره نویسی جدید می باشد. خدماتی از جمله، نحوه ترکیب مواد اولیه، افزودن مواد اولیه جدید در جیره غذایی طیور، مشخص نمودن محدودیت های مصرف هریک از اجزای جیره، لحاط نمودن میزان رطوبت جیره، نیاز غذایی و حد مجاز تغذیه مرغ و … که باعث تولید جیره غذایی با کیفیت و در عین حال با ضریب تبدیل و قیمت مناسب می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و بهره مندی از خدمات مربوطه می توانید با تکمیل فرم مشاوره مربوط به خدمات ویژه شرکت برای کارخانجات خوراک دام و طیور، با کارشناسان خبره شرکت تولیدی بازرگانی خنجری ارتباط برقرار کرده و از خدمات آموزشی و مشاوره ای آنها  بهره مند گردید.

مدیریت منابع انسانی:

پژوهش های ملي در واحدهاي پرورش مرغ کشور نشان مي دهد که تلفات حيواني و ضايعات خوراکي در اين واحدها به ترتيب ۳ برابر و ۱٫۵ برابر استانداردهاي بين المللي است. براساس اين پژوهش ها، برخي عوامل موثر بر اين تلفات و ضايعات ناشي از نداشتن دانش و مهارت مديران آنها می باشد. لذا آموزش، امری معني دار بوده و نقش بسیار موثری برکاستن تلفات و ضايعات در واحدهاي پرورش جوجه داشته و باعث کاهش قيمت تمام شده مرغ می گردد. شرکت تولیدی بازرگانی خنجری آمادگی خود را جهت آموزش پرسنلی ویژه صنعت طیور اعم از آموزش فنی، آموزش روانشناسی و … اعلام می دارد. جهت استفاده از این خدمات، پس از تکمیل فرم های ویژه آموزش پرسنلی که در وب سایت شرکت قرار دارد، با شما تماس گرفته می شود.

مدیریت منابع مالی:

رئيس سازمان دامپزشكي كشور، گردش مالي صنعت دام و طيور كشور را ۱۳۴ هزار ميليارد تومان اعلام كرد و گفت: اين رقم كم نيست و مي تواند جايگزين مناسبي براي درآمد نفتي باشد. لذا مدیریت مالی نقش بسیار موثری در سود دهی کارخانجات خوراک دام و طیور دارد.

امروزه، سازمانها از مطالعات و روشهای متعددی در انجام وظايف مديريتي و به كارگيری بهينه از منابع استفاده ميكنند. يکي از مهمترين اين ابزارها، تهيه اطلاعات مديريت مالي است كه وظيفه آن تأمين نيازهای اطلاعاتي مديران سطوح مختلف در زمينه های برنامه ريزی و كنترل منابع، ارزيابي عملکرد و تصميم گيری است. لذا ارزيابي موقعيت مالي يک شرکت در فرآيند تصميم گيری امری حياتي و ضروری است، چراكه عملکرد يک بنگاه تا اندازه زيادی وابسته به موقعيت و عملکرد مالي آن است.

به گفته آقای مهندس شهاب خنجری مدیر عامل شرکت تولیدی بازرگانی خنجری، در صنعت طیور، ارزش تفکر مالی بیش از سرمایه می باشد. لذا داشتن فن و مهارت مدیریت مالی و بهره گیری از ابزارها و متدهای روز در این زمینه، اعتبارسازی و ایجاد گردش مالی مناسب، امکان معرفی محصول و به اصطلاح پرزنت کردن محصول و نمایش دلایل برتری آن نسبت به محصولات سایر رقبا ، و … می تواند یک شرکت، کارخانه و بطور کلی هر بنگاهی را از سایر رقبایش متمایز نماید.